Duben v naší družince

I v měsíci dubnu, v době distanční výuky, jsme byli s dětmi v kontaktu. Využívali jsme Whats App, Messenger, Skype  nebo Teams. Školní družina nabízela dětem zájmové a volnočasové aktivity a činnosti, které byly v prezentacích nabízeny formou omalovánek, křížovek, pracovních listů, odkazů na písničky, pohybových aktivit a tvoření. Snaha dětí a především rodičů předčila naše očekávání. Děkujeme za trpělivost.

Po Velikonocích jsme se opět sešli ve škole. Paní vychovatelky pro nás připravily projektové dny: „Kuchaříci z družinky„ a „Smyslů plný den s bylinkami“. Moc se nám to líbilo a těšíme se na další.

tn_obrazek_12511.png

tn_obrazek_12516.jpeg